نامزد های انتخابات جامعه را نباید به سمت ۲ قطبی بکشانند چون این مورد رضایت امریکا میباشد

تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۱ ب.ظ
نامزد های انتخابات جامعه را نباید به سمت ۲ قطبی بکشانند چون این مورد رضایت امریکا میباشد امام جمعه ماکو گفت : نامزد های شوراها به جای اینکه برا تبلیغات اینهمه پول خرج کنند این پول ها را در کارهای خیر و عام المنفعه سرمایه گزاری کنند .

حجت الاسلام رنجبری امام جمعه ماکو در خطبه های نماز جمعه به سبک زندگی اسلامی اشاره کرده و گفت : سعادت مندی انسان در خالی بودن قلب از کینه ها می باشد لذا انسان باید قلب خود را خالی از کینه ها نگه دارد
رنجبری روز معلم و روز عقیدتی و سیاسی را گرامی داشته وگفت : شأن و منزلت این دو گروه زیاد می باشد لذا باید به انها احترام گذاشته و انها را تکریم کنیم .
امام جمعه ماکو در تحلیل مطالبات فرمایشات رهبر گفت : رهبر عظیم الشأن انقلاب به تولید و اشتغال تاکید فراوان کرده اند لذا هر مسئولی که به جایگاهی میرسد باید امنیت شغلی کارگران و شغل جوانان را تامین کند .
در در ادامه با اشاره به زمان انتخابات گفت وزارت اطلاعات و صدا و سیما و دیگر ارگانها باید برای انتخابات اینده تلاش کنند و نماینده ها نباید همدیگر ررا تخریب کنند
وی افزود امروز در بحث انتخابات بی احترامی برخی نامزد ها قابل قبول نیست و جامعه را نباید به سمت ۲ قطبی بکشانند که این خواسته امریکا میباشد و باید با احترام همدیگر را نقد کنند .
رنجبری تصریح کرد : نامزد های شوراها به جای اینکه برا تبلیغات اینهمه پول خرج کنند این پول ها را در کارهای خیر و عام المنفعه سرمایه گزاری کنند.

وی گفت رهبر فرمود است : اگر ۲ قطبی های کاذب شکل بگیرد موجب شکاف در حاکمیت و شکاف بین حاکمیت و مردم وشکاف بین فرقه های سیاسی می شود

وی در پایا ن و سالروز بسیج سازندگی را تبریک گفت .

لازم به ذکر است قبل از خطبه های نماز جمعه اکبر باباپور رئیس اموزش و پرورش  به مناسبت هفته معلم سخنرانی کرده و مطالب مبسوطی در مورد عملکرد اموزش و پرورش ارائه کرد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار