پیام فرمانده سپاه ماکو در خصوص حادثه تروریستی تهران

sardabirmako
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۹ ب.ظ
پیام فرمانده سپاه ماکو در خصوص حادثه تروریستی تهران فرمانده سپاه ماکو در نامه ای ضمن تسلیت به خانواده های شهدای حادثه تروریستی تهران ، این جنایت کثیف را محکوم کرد .

به گزارش مرزداران ؛

سرهنگ باقر لو فرمانده سپاه پاسداران ماکو در پیامی ضمن تسلیت به خانواده های شهدا حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر امام راحل را محکوم کرد

متن پیام به شرح ذیل است :

حمله تروریستی مجلس و حرم مطهر معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره)، نشان از تعصب کور تروریسم ، دشمنی و مزدوری کوردلان و آمران آنها با مردم سالاری دینی؛ انسانیت ، امنیت، اخلاق و آرمان های بلند انقلاب اسلامی است .
دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند ملت ایران در برابر چنین جنایتهای کثیف کوتاه نخواهد آمد و پرصلابت تر و مقتدرتر از پیش چه در سوریه و یمن و چه در داخل مرزهای کشور به مبارزه با ترور و ظلم ادامه خواهد داد.
این حادثه تروریستی را بشدت محکوم کرده و این مصیبت را به خانواده معظم ‌شهدای این حوادث تسلیت می‌گویم و با آرزوی غفران و مغفرت واسعه الهی، علو درجات را برای جان باختگان و شفای عاجل را برای مجروحان عزیز مسألت می نمایم.
هم چنین بر خود لازم می‌دانیم از دلاوری‌های نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی که جان برکف در صحنه حاضر شده و با هلاکت مهاجمان به این غائله پایان دادند، تشکر و قدردانی نمایم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار