به مناسبت هفته دفاع مقدس در ماکو برگزار شد

غبار روبی و دعای توسل در جوار مرقد شهدای گمنام

sardabirmako
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 سپتامبر 2017 | 16:03 ب.ظ
غبار روبی و دعای توسل در جوار مرقد شهدای گمنام مراسم غبار روبی مزار شهدا به همراه دعای پر فیض توسل به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور پرشور مردم و مسئولین در جوار مرقد شهدای گمنام ماکو برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ مراسم غبار روبی مزار شهدا به همراه دعای پر فیض توسل به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور پرشور مردم و مسئولین در جوار مرقد شهدای گمنام ماکو برگزار شد .

در این مراسم در ابتدا حجت الاسلام رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گزامی داشته و گفت : این برنامه ها کمترین کاری است که میتوانیم ارادت خودمان را به شهدا ابراز داشته و ارامش و امنیت خود را مدیون خون پاک انها بدانیم .

در ادامه دعای پر فیض توسل قرائت شد .

سپس عظیمی مداح اهل بیت عصمت و طهارت در مدح و منقبت سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) روضه خوانی و مدیحه سرایی کرد .

در ادامه باقرلو فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ماکو ضمن تقدیر و تشکر از حضور پر شور مردم در خواسته خود از مردم گفت: در این گونه برنامه ها حضور پررنگ داشته باشید مثلا هیئت رزمندگان ماکو به هیچ نهاد یا اداره ای متصف نیست نام این هیئت فقط به جهت تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا ، ایثار گران ، جانبازان ، ازادگان می باشد نه چیز دیگر و یک هیئت مردم نهاد می باشد لذا از همه شما دعوت میشود در این هیئت نیز شرکت داشته باشید.

در پایان با دادن ناهار نذری از حضار پذیرایی به عمل آمد .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار