زنگ انقلاب در ماکو نواخته شد

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۱ ب.ظ
زنگ انقلاب در ماکو  نواخته شد نواخته شدن زنگ انقلاب در ماکو با حضور مسئولین شهرستانی به دهه فجر رنگ و بوی انقلابی بخشید .

به گزارش مرزداران ؛ همزمان با کل کشور مورخه ۹۶/۱۱/۱۲ زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی در سالن چند منظوره مدرسه پروین اعتصامی به صدا در آمد .

در این برنامه اکبر باباپور رییس آموزش و پرورش ماکو ضمن خیر مقدم و تبریک دهه فجر ، دهه فجر و ماه بهمن را نقطه بیداری مردم قلمداد عنوان کرد وی گفت : باید اهداف و آرمان های این انقلاب سینه به سینه به جوانان اینده انتقال یابد .

سپس حجت الاسلام ایوب رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو ضمن تبریک این ایام و تسلیت شروع ایام فاطمیه گفت : این ایام نقطه عطف تاریخ ، پیروزی حق علیه باطل ، سفیدی بر سیاهی و اگاهی و بصیرت این ملت میباشد لذا این فرصت را باید غنیمت شمرد چرا که دهه فجر دهه بازخوانی ارزش ها ،اهداف ، آرمان ها و دستاوردهای انقلاب می باشد .

وی افزود این انقلاب به راحتی به دست نیامده است خون های زیادی ریخته شد است و ما این امنیت ، این آسایش و این انقلاب را مدیون خون پاک شهدا هستیم لذا باید اهداف و آرمان های این انقلاب به نسل های اینده نیز منتقل گردد .

در پایان زنگ انقلاب توسط امام جمعه شهرستان نواخته شد .

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار