در ماکو برگزار شد :

محفل انس با قرآن به مناسبت دهه فجر

sardabirmako
تاریخ انتشار: یکشنبه 4 فوریه 2018 | 15:12 ب.ظ
محفل انس با قرآن به مناسبت دهه فجر محفل انس با قران به مناسبت دهه فجر با حضور اقشار مختلف مردم ، دانش آموزان در مسجد جامع ماکو برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ مراسم محفل انس با قران با حضور اقشار مختلف مردم ، دانش آموزان و مسئولین  به مناسبت دهه فجر در مسجد جامع ماکو برگزار شد .

در این برنامه رضا ابراهیمی اصل رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماکو ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام سوگواری بانوی دو عالم و تبریک سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، انس با قران را راه رسیدن به تکامل و سعادت عنوان کرده و گفت : اگر انسان همگام و مانوس با قران باشد به سعادت و تکامل و پیروزی خواهد رسید و در عین حال اگر انسان از قران غفلت کند موفقیتی کسب نخواهد کرد شاید پیشرفتی در زمینه علمی و اقتصادی داشته باشد اما آن پیشرفت مطلوب مورد رضایت خداوند نخواهد بود لذا قرا عامل اصلی رسیدن به کمال می باشد .

وی افزود : قرآنی که میخوانید باید در مفهوم آن تدبر و تفکر کرده و آن را با جان قبول کرده و به آن عمل کنید .

وی در پایان گفت : انسان باید در تمام عرصه های زندگی از قرآن غافل نشود لذا من از شما دانش آموزان و مسئولان به خاطر حضور در این مراسم معنوی تقدیر و تشکر می نمایم و برای شما آرزوی موفقیت در سایه قرآن دارم

در این برنامه به ترتیب احسان جعفر پور ، تقی زاده ، ماموستا جوان ، ماموستا بیکری ، علی فرجپور و جواد نجفی قرائت کردند .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار