رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران ماکو :

حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدا نقش بسته است

sardabirmako
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۰:۳۴ ق.ظ
حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدا نقش بسته است رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران ماکو گفت : به یقین،از اقتدا به منش بزرگ حضرت ام البنین ، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بسته است .

به گزارش مرزداران ؛ همزمان با سالروز تکریم مادران و همسران شهدا اسماعیل مافی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو در پیامی روز تکریم مادران و همسران شهدا تبریک گفت متن پیام به  شرح ذیل میباشد :

بسمه‌تعالی
عزتی بزرگ است؛عارف به حق اهل بیت علیهم السلام بودن.
فضیلتی بی‌مانند است؛عزیزتر از جان را در راه حمایت از ولایت، نثار کردن.
این وصفی ازمرام حضرت ام‌البنین است. بانویی که ازشکیب در شهادت همسر و پسران خود، مفتخر به صبرجمیل شد و در ادای دین به شرف اسلام در زمره بخشنده‌ترین مادران و فداکارترین همسران قرار گرفت.
به یقین،از اقتدا به منش بزرگ این بانوی عظیم الشأن، بی‌بدیل‌ترین حماسه‌های مهربانی و فداکاری در ساحت ایمان مادران و همسران شهدای ایران اسلامی نقش بست تا عقل از فهم این عاشقی سرافکنده شود و دل در بلندای این مهرورزی، سرافراز شود.
شایسته است سالروز وفات حضرت ام‌البنین را مجالی برای تکریم مادران و همسران شهدا برشماریم و با بازخوانی نقش عظیم این بانوان مؤمن در سیر تاریخ از صدر اسلام تا امروز، جایگاه رفیع ایشان را گرامی داریم.
اسماعیل مافی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو۱۱اسفندماه ۱۳۹۶

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار