امام جمعه ماکو :

جانبازان و خانواده های شهدا سرمایه های جمهوری اسلامی ایران هستند

sardabirmako
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵ ب.ظ
جانبازان و خانواده های شهدا سرمایه های  جمهوری اسلامی ایران هستند امام جمعه ماکو گفت :حجت الاسلام رنجبری بیان داشت: مبارزه با فساد و قاچاق در کشور باید به صورت جدی پیگیری شود و این پیگیری‌ها باید از شریان‌های اصلی که کانالیزه و مدیریت شده هستند، انجام گیرد.

به گزارش مرزداران؛ حجت الاسلام ایوب رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو در خطبه های نماز عبادی سیاسی گفت : ما وظیفه داریم در این ایام یاد و خاطره شهداء مدافع حرم و شهدای دوران دفاع مقدس را گرامی بداریم همان افرادی که با نثار جان خود نگذاشتند ناموس ما به دست بی ناموسان بیفتد.

 

امام جمعه شهرستان ماکو  پاسدار و جانباز را نمونه های ایثار و مقاومت عنوان کرده و تصریح کرد :  جانبازان و خانواده های شهدا سرمایه های  جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

وی در پیگیری مطالبات رهبری با اشاره به شعار سال گفت : تحقق شعار حمایت از کالایه ایرانی زمینه ساز کاهش بیکاری و تورم، کنترل نقدینگی و در نهایت حرکت به سوی رفاه عمومی می باشد.

 

حجت الاسلام رنجبری بیان داشت: مبارزه با فساد و قاچاق در کشور باید به صورت جدی پیگیری شود و این پیگیری‌ها باید از شریان‌های اصلی که کانالیزه و مدیریت شده هستند، انجام گیرد.

 

وی کاهش آسیب های اجتماعی را یکی از پیامدهای تحقق شعار سال عنوان کرده و گفت :   باور به تولید داخلی و تعصب در خرید محصولات و کالاهای ایرانی زمینه‌ساز خودکفایی در تمامی زمینه ها و در نتیجه، دوری از تحریم و توطئه‌های دشمنان است.

امام جمعه شهرستان ماکو تاکید کرد : حفظ ارزش انقلاب از تمامی امورات، واجب تر است .

وی در پایان گفت :  دولت در بخش سلامت و بهداشت جامعه حمایت های خوبی  انجام داده است لذا باید توجه داشت که بحث پیشگیری در بهداشت و سلامت از منظر اسلام نیز بسیار توصیه شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار