مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ماکو:

شهید مطهری معلمی نمونه والگویی از جهاد و ایثارگری می باشد

sardabirmako
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 1 می 2018 | 07:07 ق.ظ
شهید مطهری معلمی نمونه والگویی از جهاد و ایثارگری می باشد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ماکو گفت : شهید مطهری معلمی نمونه الگویی از جهاد و ایثار گری میباشد لذا شعار امسال بزرگداشت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه شهید مطهری نماد هویت اسلامی ایرانی می باشد .

به گزارش مرزداران؛ حجت الاسلام کاظمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ماکو در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی و بزرگداشت استاد شهید مرتضی مطهری برنامه فرهنگی وسیاسی زیادی درشهرستان ماکو اجرا می شود .

حجت الاسلام کاظمی شعار امسال بزرگداشت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه را شهید مطهری نماد هویت اسلامی ایرانی عنوان کرده و گفت : شهید مطهری معلمی نمونه الگویی از جهاد و ایثار گری میباشد

وی افزود :  این برنامه ها در سطح شهرستان و با همکاری بسیجیان در پایگاه های مقاومت شهری و روستایی ، مدارس ، دانشگاه ها و مساجد برگزار خواهد شد .

وی خاطر تصریح کرد:: نواختن زنگ سپاس از معلم در مدارس ، عیادت از خانواده شهدای ، همایش حکمت مطهر ، نشست های روشنگری و بصیرتی با محوریت اندیشه های استاد مطهری ، بر پایی نمایشگاه های کتاب ، مسابقات ورزشی و محافل انس با قرآن از مهمترین این برنامه ها خواهد بود  .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار