امام جمعه موقت ماکو

روز غدیر یعنی روز آغاز انتخاب رهبر دینی و اسلامی

sardabirmako
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 30 آگوست 2018 | 20:58 ب.ظ
روز غدیر یعنی روز آغاز انتخاب رهبر دینی و اسلامی امام جمعه موقت ماکو گفت : علت شرافت غدیر به علت وجود و شرافت امیر المومنین است تنها کسی که شایسته و عهده دار این جامعه میتوانست باشد آن هم وجود امیر المومنین بود که اگر وجود اقدس وی بعد از وجود اقدس پیامبرنبود سلسله جلیله امامت هم وجود نداشت .

به گزارش مرزداران حجت الاسلام اسماعیل زاده امام جمعه موقت شهرستان ماکو در مراسم عید غدیر عید فطر عید قربان عید غدیر و عید جمعه را به عنوان چهار اعیادی که خداوند به این چهار عید شرافت داده است عنوان کرده وگفت : خداوند می فرماید  افرادی که این شعائر را به جا میآورند از مومنین هستند .

 

وی در پاسخ به این سوال که به چه علت روز عید غدیر اینقدر محترم است گفت : علت شرافت غدیر به علت وجود و شرافت امیر المومنین است تنها کسی که شایسته و عهده دار این جامعه میتوانست باشد آن هم  وجود امیر المومنین بود که اگر وجود اقدس وی بعد از وجود اقدس پیامبرنبود سلسله جلیله امامت هم وجود نداشت .

اسماعیل زاده افزود : روز غدیر یعنی روز انتخاب اصلح ، فرد اعلم ؛ روز غدیر یعنی روز آغاز انتخاب رهبر دینی و اسلامی.

 

وی در خصوص اهمیت برادری دینی گفت : تمامی برادران ایمانی حامل مرام وعصمت علی هستند .

وی در خصوص کینه توزی دشمنان اسلام نسبت به ایران گفت : یهود در بحث مخالفت اسلام تاریخ ۱۵۰۰ ساله دارد لذا آگاهی در امورات جامعه امروز پیش از پیش مورد نیاز میباشد ؛ باید توجه داشت که دشمنان میخواهند سر بر تن ایران اسلامی نباشد پس امروز ما به مراتب بیشتر به وحدت نیاز داریم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار