در ماکو برگزار شد :

آیین سان توسط مسئولین + اعلام رمز آغاز رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲

sardabirmako
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۳ ب.ظ
آیین سان توسط مسئولین + اعلام رمز آغاز رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ بسیجیان ماکویی پس از آیین سان و سخنرانی سرهنگ باقرلو فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به محل برگزاری رزمایش در محل روستای قطار تپه جهت اجراي رزمايش اعزام و همزمان با ۲۳ شهریور در کلاسهای آموزشی و عقیدتی شرکت کردند .

به گزارش مرزداران ؛ بسیجیان سپاه ماکو با حضور و تجمع در مسجد ولی عصر ماکو با ستون کشی و اردو کشی ، عزاداری خیابانی و برافراشتن پرچم های جهادی و عزای حسینی در محل مزار شهدای گمنام ماکو ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام و شهدا و لبیک به ولی امر مسلمین، حاضر و اقتدار، عزت، ابهت خویش را به جهانیان نشان دادند .

در این مراسم سرهنگ حسین محمد باقرلو فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو ضمن تقدیر و تشکر از دلاوری های بسیجیان در تمام عرصه های نظامی و جهادی گفت : بسیجی یعنی انتخاب از بین نخبگان جامعه ، بسیج یعنی جواب دندان شکن به دشمن ، بسیج یعنی صلابت و استواری ، بسیج یعنی خواص جامعه ، بسیج یعنی اقتدار ایران اسلامی ، بسیج یعنی تبعیت از فرمان رهبر ؛ لذا شما بسیجیان سرمایه های این ملت بوده و با اتحاد و همبستگی ، قدرت خود را به رخ جهانیان میکشید .

وی افزود : شما فرزندان برومند این انقلاب که با حضور خود و نمایش اقتدار ترس در دل دشمن انداخته اید لذا دست به دست هم داده و یک صدا و یک دل اقتدار و قدرت خود را به جهانیان نشان میدهیم تا بدانند که بسیج همیشه بیدار بوده و پشت این ملت ، انقلاب و رهبری را خالی نخواهد گذاشت و همواره برای ابادانی این مملکت خواهد کوشید .

بسیجیان ماکویی پس از آیین سان و سخنرانی سرهنگ باقرلو فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به محل برگزاری رزمایش در محل روستای قطار تپه جهت اجراي رزمايش اعزام و همزمان با ۲۳ شهریور در کلاسهای آموزشی و عقیدتی شرکت کردند .

در ادامه رمز شروع این رزمایش با عنوان لبیک یا حسین توسط فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو اعلام شد .

فیلم اعلام رزم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ در فایل زیر :

RAMZ

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار