به مناسبت هفته دفاع مقدس در ماکو برگزار شد :

یادواره شهدای والا مقام شهرستان ماکو

sardabirmako
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۹ ب.ظ
یادواره شهدای والا مقام شهرستان ماکو یادواره شهدای والا مقام شهرستان ماکو به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور مسئولین و احاد مردم در مسجد جامع ماکو برگزار شد .

یه گزارش مرزداران ؛ یادواره شهدای والا مقام شهرستان ماکو به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور مسئولین و احاد مردم عصر امروز در مسجد جامع ماکو برگزار شد .

در این مراسم در ابتدا حسین محمد باقرلو فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ماکو ضمن خیر مقدم از حضور پرشور مردم و بسیجیان تقدیر و تشکر کرده و شهدا را الگوهای فراموش نشدنی جامعه امروزی خواند .

در ادامه حجت الاسلام سرایی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت : دشمن در تمام عرصه ها در تلاش است که اقتدار این ملت را زیر سوال ببرد لذا مردان واقعی کسانی هستند که از اروند عبور کردند و دمای ۳۵ درجه سانتی گراد در ماهوت سرما را تحمل کردند .

وی افزود : این همه ادم همه ساله جهت بازدید از مناطق عملیاتی به جنوب میروند به این افراد پولی پرداخت نمیشود بلکه انها نیز از جیب خود پول پرداخته و برای بازدید از مکانهایی میروند که خون انسانهای عابد در انجا ریخته شده .

وی خاطر نشان ساخت :  ۲۱۰۰ نفر شهید در کشور داریم که زیر ۱۵ سال است .

حجت الاسلام سرایی تصریح کرد : بزرگ مردهایی در زمان جنگ بودند که همه دست اوردهای اکنون این ملت را مدیون جان نثاری های این عزیزان هستیم .

در ادامه داوود ابراهیم زاده در مدح اباعبدالله الحسین مدیحه سرایی کرد .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار