به مناسبت دهه فجر در ماکو برگزار شد :

افتتاح نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری

sarabirmaku
تاریخ انتشار: یکشنبه 3 فوریه 2019 | 18:25 ب.ظ
افتتاح نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری شهرستان ماکو با حضور مسئولین در روستای کشمش تپه ماکو افتتاح شد .

به گزارش مرزداران ؛ نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری شهرستان ماکو با حضور مسئولین در روستای کشمش تپه ماکو افتتاح  شد .

در این برنامه فرماندار ماکو ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و تسلیت آیان فاطمیه شهدا را چراغ راه ملت عنوان کرده و گفت : نباید فراموش کنیم که  شهدا با خون خود درخت تناور انقلاب را آبیاری کردند .

حسین عباسی با اشاره به قشر نخبه جامعه گقت : بیشترین نخبگان جامعه ما را فقرا تشکیل داده اند .

وی تصریح داشت : شهرستان ماکو یه لحاظ موقعیت جغرافیایی  و شرایط ممتاز ، سرمایه ای عالی در دست ما می باشد  لذا ما باید از این شرایط استفاده کنیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم .

وی خاطر نشان ساخت : ما در دوران هشت سال دفاع مقدس صادقانه در کنار مردم بودیم و مردم بالاترین نعمت خداوندی نعمت حیات رو فدای این ملت کردند .

فرماندار ماکو تاکید داشت : در حوزه های کشاورزی وگردشگری خداوند نعمت های فراوان داده است لذا توسعه مناطق روستایی که از سیاست های نظام است و در این خصوص وام های شش درصد اختصاص داده میشود که خبر آن داده خواهد شد تابتوانیم هم میزان تولید و هم میزان اشتغال زایی را بالا ببریم .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار