به مناسبت دهه فجر در ماکو برگزار شد :

مراسم کلنگ زنی احداث میدان ورودی، اصلاح رفوژ میانی و پیاده روهای جانبی بلوار امام بازرگان

sarabirmaku
تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 فوریه 2019 | 14:50 ب.ظ
مراسم کلنگ زنی احداث میدان ورودی، اصلاح رفوژ میانی و پیاده روهای جانبی بلوار امام بازرگان مراسم کلنگ زنی احداث میدان ورودی، اصلاح رفوژ میانی و پیاده روهای جانبی بلوار امام خمینی بازرگان با حضور مسئولین شهرستانی در ورودیه شهر بازرگان برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ مراسم کلنگ زنی احداث میدان ورودی، اصلاح رفوژ میانی و پیاده روهای جانبی بلوار امام خمینی بازرگان با حضور مسئولین شهرستانی در ورودیه شهر بازرگان برگزار شد .

در این برنامه نصیری قائم مقام سازمان منطقه ازاد ماکو گفت : منطقه ازاد ماکو به عنوان چشم انداز جمهوری اسلامی ایران و دروازه ورود به اروپا باید تزیین شهری زیبایی داشته باشد لذا امید است این طرح ضمن افزایش ترددات موجب زیبایی این منطقه گردد .

لازم به ذکر می باشد که این طرح با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و با مشارکت منطقه ازاد تجاری – صنعتی ماکو و شهرداری بازرگان به اجرا گذاشته شده است .

در ادامه شریفپور نماینده مردم ماکو ، شوط ، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی  زیبا سازی این منطقه از لحاظ سیما و منظر را به دلیل منطقه ازاد بودن و اینکه به عنوان دروازه اروپا شناخته میشود از ضروریات دانست .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار