در ماکو برگزار شد :

اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور

sarabirmaku
تاریخ انتشار: شنبه 23 مارس 2019 | 15:34 ب.ظ
اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور مراسم بدرقه کاروان راهیان نور برادران شهرستان ماکو در سپاه پاسداران شهرستان ماکو برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ مراسم بدرقه کاروان راهیان نور برادران شهرستان ماکو مورخه ۹۸/۰۱/۲ در سپاه پاسداران شهرستان ماکو برگزار شد .

در این مراسم موسی عطاری معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو  گفت : این کاروان در قالب ۲ اتوبوس به استعداد ۸۴ نفر طی پنج روز از مناطق جنگی جنوب کشور و محل های پرپر شدن جوانان این کشور بازدید خواهند کرد .

وی هدف از اعزام راهیان نور را زنده نگه داشتن یاد شهدا و فرصت خوبی برای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ در زندگی جوانان عنوان کرده و گفت : جوانان به عنوان اینده های این کشور باید با ارزش های این کشور بیشتر اشنا شوند تا فرهنگ و اهداف شهدا را فرهنگ و اهداف خود قرار داده و در آینده با فرهنگ ایثار به جامعه خود خدمت کنند .

سرهنگ عطاری خاطر نشان ساخت : در صورت مساعد بودن شرایط جوی کاروان راهیان نور خواهران نیز مورخه ۹۸/۰۱/۰۶ به مناطق جنگی اعزام خواهند شد .

لازم به ذکر می باشد در این مراسم پس از اقامه نماز عظیمی مسئول کاروان اعزامی به راهیان نور در خصوص فرهنگ ایثار و شهادت مطالبی ایراد نمود .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار