پیام تسلیت فرمانده سپاه ماکو به مناسبت شهادت سروان ناصر مهدیزاده و سروان ناصر سروری

sarabirmaku
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آگوست 2019 | 17:18 ب.ظ
پیام تسلیت فرمانده سپاه ماکو به مناسبت شهادت سروان ناصر مهدیزاده و سروان ناصر سروری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو در پیامی شهادت سروان پاسدار ناصر مهدیزاده و سروان پاسدار ناصر سروری جمیع نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو را تسلیت گفت .

به گزارش مرزداران ؛سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو در پیامی شهادت سروان پاسدار ناصر مهدیزاده و سروان پاسدار ناصر سروری جمیع نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو را تسلیت گفت .

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم رب الشهدا و صدیقین

ایجاد آرامش و اطمینان روحی و تأمین سلامت جامعه، مرهون همت بلند و تلاش‌های صادقانه افرادی است که با تمام توان و تلاش بی‌وقفه، زمینه آسایش همنوعان خویش را فراهم می‌نمایند. بی‌تردید شهید ناصر مهدیزاده و شهید ناصر سروری که در راه انجام وظیفه و خدمت به نظام مقدس جمهوی اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل گشتند ، از جمله این عزیزان می باشد.

بی شک جمهوری اسلامی ایران علی رغم همه توطئه‌های دشمنان در اوج امنیت و اقتدار به مسیر و اهداف خود که مسیر و اهداف شهدا می باشد به کوری چشم دشمنان ادامه خواهد داد و این امر بدست نیامده مگر با خون پاک شهدا و ایثار گری‌های مردم متدین و با بصیرت ایران اسلامی .

اینجانب بر خود وظیفه می دانم شهادت دو تن از بهترین یاران دین خدا و حافظان امنیت کشور و منطقه را به محضر آقا امام زمان (عج) و حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)  و خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت گفته و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز از خداوند متعال مسألت میکنم.

سید مهدی غفاری

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار