به مناسبت دهه غدیریه در ماکو برگزار شد

افتتاح خانه مددجویی کمیته امداد در روستای دانالوی بزرگ

sarabirmaku
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 آگوست 2019 | 20:12 ب.ظ
افتتاح خانه مددجویی کمیته امداد در روستای دانالوی بزرگ خانه مددجویی کمیته امداد در روستای دانالوی بزرگ به مناسبت دهه غدیریه با حضور مسئول بسیج سازندگی سپاه شهداء استان اذربایجان غربی و مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش مرزداران ؛ خانه مددجویی کمیته امداد در روستای دانالوی بزرگ به مناسبت دهه غدیریه با حضور سرهنگ شهروز حیدریان مسئول بسیج سازندگی سپاه شهداء استان اذربایجان غربی و مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید .

این خانه دارای ۵۰ متر مربع صد زیر بنا میباشد .

اعتبار تخصیص داده شده به این طرح ۳۵ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی کمیته امداد می باشد .

پروژه ساخت این طرح با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به اجرا گذاشته شده است   .

در این برنامه مسئول بسیج سازندگی سپاه شهداء استان اذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران گفت : سازمان بسیج سازندگی طی روز های گشته با حضور فرماندهی سپاه که در استان اذربایجان غربی حضضور داشتند ۴۴۵۰ پروژه محرومیت زدایی را افتتاح و کلنگ زنی کردند از این تعداد ۳۲۵۰پروژه افتتاح داشتیم و ۱۲۰۰ پروژه ، از جمله پروژه هایی بودند که کلنگ زنی شدند و در ادامه سال این طرح ها اجرا خواهد شد .

وی افزود : طی یک سال گشته پروژه ۵۰۰  واحد مسکن مددجویی کمیته امداد استارت زده شده است و همین پروژه امروز یکی از این پروژه ها می باشد که ۳۰۰ پروژه به اتمام رسیده و تحویل مددجویان عزیز شده است .

وی تصریح داشت : ۲۰۰پروژه هم همزمان با همین پروژه کلنگ زنی شده است که انشاالله طی دو سه ماه اینده تحویل مدد جویان خواهد شد .

وی با اشاره به اعتبار تخصیص یافته به این پروژه ها گفت : اعتباری که برای هر یک از این پروژه ها تخصیص یافته است در حدود ۴۰ میلیون تومان بوده و کل اعتبار پروژه های منطقه سالانه حدود ۳۰ میلیارد تومان در پروژه های محرومیت زدایی هزینه و به بهره برداری میرسد .

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار