همزمان با هفته دولت در ماکو برگزار شد :

طرح بازسازی و آبرسانی به روستاهای قلعه جوق ، قوری بلاغ و حسو شیری

sarabirmaku
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲ ب.ظ
طرح بازسازی و آبرسانی به روستاهای قلعه جوق ، قوری بلاغ و حسو شیری طرح بازرسازی و ابرسانی به روستاهای قلعه جوق قوری بلاغ و حسوشیری با حضور مسئولین به مناسبت هفته دولت در روستای قلعه جوق ماکو به طور همزمان افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش مرزداران ؛ طرح بازرسازی و ابرسانی به روستاهای قلعه جوق قوری بلاغ و حسوشیری با حضور مسئولین به مناسبت هفته دولت در روستای قلعه جوق ماکو به طور همزمان افتتاح و به بهره برداری رسید .

از این سه طرح روستای قوری بلاغ ابرسانی و خط ابرسانی به روستای قلعه جوق و حسوشیری بازسازی گردید .

در روستای حسوشیری خط انتقال این طرح به طول ۳/۵ کیلومتر بوده و ۲۷ خانوار به استعداد ۱۰۲ نفر از نعمت اب شیرین برخوردار می باشند و اعتبار هزینه شده در این طرح ۲۵۴۰میلیون ریال از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری(فرمانداری ماکو) با مشارکت اب و فاضلاب روستایی می باشد .

در روستای قوری بلاغ اجرای شبکه داخلی به طول تقریبی ۲ کیلومتر ، اجرای خط انتقال به طول تقریبی ۵۰۰ متر ، تعمیر مخزن ذخیره ، احداث اتاقک کلر زنی با حصار کشی می باشد که ۱۴ خانوار به استعداد ۵۹ نفر از نعمت اب شیرین برخوردار خواهند بود و اعتبار هزینه شده در این طرح ۱۸۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری(فرمانداری ماکو) با مشارکت اب و فاضلاب روستایی می باشد .

در روستای قلعه جوق احداث مخزن ۲۰۰ متر مکعبی بتنی با حصار کشی و احداث خط انتقال به طول ۳/۵ کبلومتر و احداث شبکه به طول ۴/۲ کیلومتر و استاندارد سازی انشعابات می باشد که ۳۴۳ خانوار با استعداد ۱۵۴۳ نفر از نعمت اب شیرین برخوردار هستند و اعتبار هزینه شده در این طرح ۶۵۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی می باشد .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار