فرماندار ماکو :

فاصله گذاری اجتماعی به فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تبدیل می شود

sarabirmaku
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 7 آوریل 2020 | 19:11 ب.ظ
فاصله گذاری اجتماعی به فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تبدیل می شود فرماندار ماکو گفت: کادر درمانی ماکو بسیار خوب عمل کرده و تا الان فوتی در ماکو نداشتیم و طرح فاصله گذاری اجتماعی و بررسی ورود و خروج شهر تا الان به صورت عالی مدیریت گردیده است لذا فاصله گذاری اجتماعی به منظور تداوم این فاصله گذاری و پیشگیری از انتشار این ویروس به فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تبدیل می شود .

به گزارش مرزداران ؛ حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو در یازدهمین جلسه شورای پیشگیری کرونا که با حضور اصحاب رسانه در فرمانداری ماکو برگزار شد ، در گفتگو با اصحاب رسانه گفت :قرنطینه بودن شهرستان و بسته بودن مکان ها باعث شد تا ایرانیان مقیم ترکیه که از طریق بازرگان به ایران باز می گشتند با مشکلاتی روبرو شوند .

فرماندار ماکو با بیان اینکه روزانه ۳۰۰ تریلی از مرز بازرگان ترانزیت می‌شود گفت: روزانه ۳۰۰ تریلی از مرز بازرگان ترانزیت میگردد و اتباع بیگانه از این مرز تردد زیادی دارند لذا با قرنطینه شدن منطقه و ممنوعیت ورود و خروج از گمرک باعث پیشگیری از شیوع کرونا گردیده است .

وی تصریح داشت : کادر درمانی ماکو بسیار خوب عمل کرده و تا الان فوتی در ماکو نداشتیم و طرح فاصله گذاری اجتماعی و بررسی ورود و خروج شهر تا الان به صورت عالی مدیریت گردیده است لذا فاصله گذاری اجتماعی به منظور تداوم این فاصله گذاری و پیشگیری از انتشار این ویروس به فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تبدیل می شود .

وی تاکید داشت : مدیریت صنوف باید در دستور کار باشد تا از تجمع در محل ها جلوگیری گردد بدین منظور اکیپ هایی از طریق صنوف برای بررسی سطح بهداشت در صنوف مختلف و کارخانه ها و بررسی افزایش بی رویه قیمت ها در بازار اعزام شده است و خوشبختانهاین بررسی ها تشدید گردیده است و تاکنون برخورد  با افراد به صورت ارشادی بوده است .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار