مدیر عامل سازمان منطقه ازاد ماکو :

بیش از ۷۰۰ دانش آموز روستایی از فضای آموزشی استاندارد در منطقه آزاد ماکو برخوردار خواهند شد

sarabirmaku
تاریخ انتشار: یکشنبه 3 می 2020 | 18:41 ب.ظ
بیش از ۷۰۰ دانش آموز روستایی از فضای آموزشی استاندارد در منطقه آزاد ماکو برخوردار خواهند شد پروژه احداث سه باب مدرسه به همت سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای آداغان ماکو ، روستای قیر کندی پلدشت و شهر یولاگلدی شوط به مناسبت روز معلم با حضور مسئولین شهرستانی کلنگ زنی شد .

به گزارش مرزداران ؛ پروژه احداث باب مدرسه به همت سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای آداغان ماکو ، روستای قیر کندی پلدشت و شهر یولاگلدی شوط به مناسبت روز معلم با حضور مسئولین شهرستانی کلنگ زنی شد .

در این برنامه که در روستای آداغان ماکو برگزار گردید ، محمد رضا عبدالرحیمی مدیر عامل سازمان منطقه ازاد ماکو در گفتگو با خبرنگار مرزداران گفت : عملیات اجرایی احداث مدرسه ۹ کلاسه روستای آداغان ماکو با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و زیر بنای ۱۵۰۰ متر مربع  با اعتبار بیش از ۴۰ میلیارد ریال  آغاز میگردد و با احداث این مدرسه تقریبا ۲۷۰ نفر دانش آموز از این مدرسه بهره خواهند برد .

وی از آغاز عملیات اجرایی احداث مدرسه در شهرستان های پلدشت و شوط در دو روز آینده خبر داره و گفت : عملیات اجرایی احداث مدرسه ۸ کلاسه در روستای قیرکندی پلدشت با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال و مدرسه ۱۰ کلاسه در شهر یولاگلدی شوط با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در دو روز آتی آغاز خواهد شد .

وی با تاکید بر اینکه مدت زمان اجرای این پروژه ها ۱۲ ماه می باشد گفت : با احداث این سه باب مدرسه بیش از ۷۰۰ دانش آموز از فضای آموزشی استاندارد بهره مند خواهند شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار