مساعدت یک میلیارد و ۹۰ میلیون ریالی به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان ماکو

تاریخ انتشار: جمعه 8 می 2020 | 13:37 ب.ظ
مساعدت یک میلیارد و ۹۰ میلیون ریالی به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان ماکو مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان ماکو گفت : در دو ماه گذشته به همت خیرین و انجمن حمایت از زندانیان ماکو یک میلیارد و ۹۰ میلیون ریال به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان ماکو مساعدت شد و همچنین شش نفر از زندانیان جرایم مالی غیر عمد با مساعدت ۴۲۰ میلیون ریالی خیرین و تلاش انجمن حمایت از زندانیان ماکو در روزهای آینده ازاد خواهند شد .

به گزارش مرزداران ؛ در دو ماه گذشته به همت خیرین و انجمن حمایت از زندانیان ماکو یک میلیارد و ۹۰ میلیون ریال به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان ماکو مساعدت شد .

لطیف محمدی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان ماکو در جلسه این انجمن با اعلام این مطلب گفت : این کمکها نسبت به پارسال ۵ برابر افزایش یافته است .

وی توزیع بسته های غذایی در قالب ۱۵ قلم کالا برای ۹۹ خانوار تحت پوشش به ارزش ۳۳۰ میلیون ریال به مناسبت ماه مبارک رمضان و کمک نقدی ۳۴۲ میلیون ریالی ، با حمایت اداره کل زندانهای استان را از جمله این کمکها اعلام کرد .

محمدی همچنین از آزاد سازی شش نفر از زندانیان جرایم مالی غیر عمد با مساعدت ۴۲۰ میلیون ریالی خیرین و تلاش انجمن حمایت از زندانیان ماکو در روزهای آینده خبر داد .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار