به مناسبت سوم خرداد در ماکو برگزار شد :

دیدار با خانواده شهید نصرت اله آخوند زاده

sarabirmaku
تاریخ انتشار: شنبه 23 می 2020 | 20:34 ب.ظ
دیدار با خانواده شهید نصرت اله آخوند زاده به مناسبت سالروز ازادسازی خرمشهر فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به همراه امام جمعه ، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ماکو و  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ماکو  با پدر شهید عملیات بیت المقدس ۳ دیدار کردند .

به گزارش مرزداران ؛ به مناسبت سالروز ازادسازی خرمشهر ، امام جمعه ماکو ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو  ، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ماکو و  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ماکو  با پدر شهید عملیات بیت المقدس ۳ دیدار کردند .

در این دیدار ضمن فاتحه خوانی و احترام به مقام شهید والا مقام با اهدای لوح از پدر شهید نصرت اله آخوند زاده تجلیل به عمل آمد .

در این دیدار حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهرستان ماکو ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت : در ساعات اخر ماه مبارک رمضان دعا کنیم خداوند به خانواده های معظم شهدا صحت و سلامتی عنایت فرماید چرا که این پدران و مادران با تربیت فرزندان صالح و خلف و با از خود گذشتگی آنان من امنیت و اسایش این مملکت شده اند .

لازم به ذکر می باشد شهید نصرت اله آخوند زاده فرزند رحمت اله  در سال ۱۳۴۹/۱۰/۲۲ چشم به جهان گشود .

وی به عنوان تکور رسمی در تاریخ ۱۳۶۶/۱۲/۳۰ در عملیات بیت المقدس ۳ در منطقه ماروت در اثر اصابت ترکش به سر به درجه رفیع شهادت نائل آمد .

شایان ذکر می باشد شهید نامبرده هنگام شهادت مجرد بود .

هم اکنون پدر شهید والا مقام تنها زندگی میکند .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار