بهره برداری از بخش جدید ICU بیمارستان فجر ماکو

تاریخ انتشار: جمعه 19 ژوئن 2020 | 16:36 ب.ظ
بهره برداری از بخش جدید ICU بیمارستان فجر ماکو بخش جدید ICU بیمارستان فجر ماکو به همت خیرین عزیز ماکویی داخل و خارج از کشور و کمکهای مردمی توسط موسسه خیریه درمانی فجر و با حضور امام جمعه ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو، هیئت موسس و اعضاء خیریه درمانی فجر و جمعی از خیرین عرصه سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش مرزداران ؛ بخش جدید ICU بیمارستان فجر ماکو به همت خیرین عزیز ماکویی داخل و خارج از کشور و کمکهای مردمی توسط موسسه خیریه درمانی فجر و با حضور امام جمعه ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو، هیئت موسس و اعضاء خیریه درمانی فجر و جمعی از خیرین عرصه سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید .

در این مراسم از خیرین شهرستان ماکو تجلیل و دو خیر ارجمند آقایان سلیمانی ( به نمایندگی از ماشالله سلیمانی ) از دبی و برادران نجف زاده از استانبول از طریق ویدئو کنفرانس به سخنرانی پرداختند.

در این برنامه حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهرستان ماکو ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) و تقدیر و تشکر از جهادگران عرصه سلامت بیمارستان فجر ماکو گفت : انشاالله با توکل بر خداوند متعال زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع خواهیم کرد .

وی افزود : انشاالله کمک مالی این عزیزان برای خانواده انها توشه اخرت قرار گیرد لذا باید سعی و تلاش کردد این امر به یک فرهنگ عمومی تبدیل گردد .

گفتنی است به همت خیرین عزیز ماکویی داخل و خارج از کشور و کمکهای مردمی توسط موسسه خیریه درمانی فجر ، جمعا مبلغ ۷۲۰ میلیون تومان صرف هزینه خرید تجهیزات پزشکی و بازسازی این بخش گردید .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار