در ماکو برگزار شد :

اهدای دو سری جهیزیه توسط پایگاه بسیج خواهران به ارزش۵۵۰ میلیون ریال در ماکو

sarabirmaku
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 جولای 2020 | 17:52 ب.ظ
اهدای دو سری جهیزیه توسط پایگاه بسیج خواهران به ارزش۵۵۰ میلیون ریال در ماکو دو سری جهیزیه توسط پایگاه های بسیج خواهران روح الله و امام حسین (ع) حوزه حضرت زینب (س) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع)و فاطمه(س) تهیه و تحویل یک عروس و یک داماد گردید

به گزارش مرزداران ؛ دو سری جهیزیه توسط پایگاه های بسیج خواهران روح الله و امام حسین (ع) حوزه حضرت زینب (س) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع)و فاطمه(س) تهیه و تحویل یک عروس و یک داماد گردید .

در این برنامه که صبح امروز در  مسجد امیرالمومنین علیه السلام محله بورج ماکو  برگزار شد به یک تازه داماد در قالب کالای اساسی ، و به یک نوعروس جهیزیه کامل اهدا شد .

ارزش ریالی این جهیزیه که شامل کالاهایی از قبیل تلویزیون ، یخچال ، جاروبرقی ، اتو ، گاز ، فرش ، سرویس چینی و صبحانه خوری ،سرویس اشپزخانه و … میباشد جمعا به ۵۵۰ میلیون ریال میباشد .

این کالاها توسط خیرین و افراد نیکوکار و به همت این دو پایگاه بسیج تهیه و با هدف ترویج فرهنگ ازدواج اسان و مصرف کالای ایرانی در اختیار نیازمندان قرار گرفته است  .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار