در ماکو برگزار شد :

دیدار با آزادگان جانباز به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی در ماکو

sarabirmaku
تاریخ انتشار: دوشنبه 17 آگوست 2020 | 08:17 ق.ظ
دیدار با آزادگان جانباز به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی در ماکو همزمان با ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با دو آزاده جانباز دیدار کردند .

به گزارش مرزداران ؛ همزمان با ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عصر مورخه ۹۹/۰۵/۲۶ با دو آزاده جانباز دیدار کردند .

در این برنامه از دو جانباز آزاده خالد آتش فراز و علی گلیکانلوی میلان دیدار و تجلیل به عمل آمد .

حجت‌الاسلام شریفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو در گفت و گو با این دو جانباز آزاده گفت : خداوند انشاالله به شما این توان و قدرت را بدهد تا همیشه در این راه ثابت قدم باشید چرا که شماها شهدای زنده این مملکت و تصویر واضحی از رسادت های زمان جنگ هستید .

شایان ذکر است جانبازان آزاده علی گلیکانلوی میلان و خالد آتش فراز در مورخه۱۳۶۷/۰۴/۳۱ در منطقه عملیاتی سردشت به اسارت نیروهای عراقی در آمدند و در مورخه۱۳۶۹/۰۶/۰۲ با ۲۵ ماه و ۲۱ روز اسارت پس از تحمل شکنجه های مختلف  از قید اسارت نیروهای عراقی رهایی یافتند .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار