افزونه پارسی دیت را نصب کنید Sunday, 3 March , 2024
9
معاون وزیر آموزش و پرورش:

اقدامات منطقه آزاد ماکو در حوزه آموزش و پرورش الگوی دیگر مناطق آزاد قرار گیرد

  • کد خبر : 22131
  • ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۹:۲۳
اقدامات منطقه آزاد ماکو در حوزه آموزش و پرورش الگوی دیگر مناطق آزاد قرار گیرد
معاون وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک معاونین فرهنگی مناطق آزاد و مدیران آموزش و پرورش این مناطق گفت: اقدامات شروع شده توسط منطقه آزاد ماکو باید الگوی سایر مناطق آزاد نیز باشد.

به گزارش مرزداران؛ معاون وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد و مدیران آموزش و پرورش این مناطق گفت: اقدامات شروع شده توسط منطقه آزاد ماکو باید الگوی سایر مناطق آزاد نیز باشد.

در این نشست که معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد و مدیران آموزش و پرورش شهرستان های مستقر در مناطق آزاد کشور، بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد،‌ احمد محمود زاده معاون وزیر آموزش و پرورش با تشریح عملکرد مناسب منطقه آزاد ماکو و با اشاره به بازدید اخیرا خود از این منطقه گفت: اقدامات و برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو در حوزه آموزش و پرورش قابل تقدیر است و باید به عنوان الگوی موفق در دیگر مناطق آزاد کشور نیز به کار گرفته شود.

بهنام امیریان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو نیز در این جلسه ضمن تشریح وضعیت موجود حوزه آموزش وپرورش در این منطقه به اقدامات انجام شده در خصوص تفاهم نامه منعقده بین آموزش و پرورش و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد اشاره کرد و گفت: تمام مفاد تفاهم نامه توسط منطقه آزاد ماکو اجرا شده و یا در شرف اجراست.

وی افزود: تربیت نسلی توانمند، متعهد و انقلابی اولویت حوزه آموزش و پرورش در منطقه آزاد ماکو است و همه معلمان و مدیران باید در راستای تحقق این مهم تلاش کنند.

امیریان اظهار داشت: با توجه به آمار نگران کننده نرخ گذر و بی سوادی باید وزارت آموزش و پرورش و مناطق آزاد توجه ویژه ای به این آمار داشته باشند.

وی با تقدیر از فرایند رتبه بندی معلمان که امید و انگیزه معلمان را بالا برده است به تحلیل خود از کمبود شدید نیروی انسانی در سال تحصیلی پیش رو اشاره کرد و افزود: اگر از هم اکنون به فکر نباشیم با بحران شدید آموزشی مواجه خواهیم بود.

در این جلسه هریک از مدیران آموزش و پرورش شهرستان های ماکو،‌ شوط و پلدشت به تشریح فعالیت های خود پرداختند.

لینک کوتاه : https://marzdaran.ir/?p=22131
  • نویسنده : علی قویدل
  • ارسال توسط :
  • منبع : مرزداران
  • 257 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای اقدامات منطقه آزاد ماکو در حوزه آموزش و پرورش الگوی دیگر مناطق آزاد قرار گیرد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.