در ماکو برگزار شد

مراسم دومین شب قدر در ماکو با استقبال از پرچم حرم ابا عبدالله الحسین(ع)

sardabirmako
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۹ ب.ظ
مراسم دومین شب قدر در ماکو با استقبال از پرچم حرم ابا عبدالله الحسین(ع) مراسم شبهای قدر مصادف با شب شهادت حرت علی (ع) با حضور پرشور مردم روزه دار و با حضور مسئولین شهرستانی و استقبال از پرچم حرم ابا عبدالله الحسین (ع ) برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ دومین  شب قدر مصادف با شب شهادت مولای متقیان علی (ع) در میان حضور پرشور مردم روزه دار و مسئولین شهرستانی و استقبال از پرچم حرم ابا  عبدالله الحسین (ع) درمورخه ۹۶/۰۳/۲۵ در مسجد علی بن ابیطالب ماکو برگزار شد

در این مراسم دعای مجیر ، دعای جوشن کبیر و دعای مخصوص شبهای قدر ( بک یا الله ) توسط قاریان و مادحین اهل بیت تلاوت شد  .

در بین مراسم محسن محمود زاده مداح اهل بیت عصمت و طهارت در مدح و منقبت ان امام (ع) روضه خوانی کرد .

با ورود پرچم بارگاه ملکوتی ابا  عبدالله الحسین (ع) شوری حسینی در مسجد برپا شده و عاشقان آن امام  با چشمان گریان به زیارت پرچم حرم ابا عبدالله الحسین پرداختند .

 

در مورد فضایل شب قدر نقل است : شـــــب قــــــــــدر،شبــــــی اســـــت که در تــــــمام ســــال هیچ شبی به فضیلت آن نمی رسد و عمل در آن بهتراز عمل در هزار ماه است. در این شب برنامه های یک سال هر کس مقدر می گردد. در شب قدر ملائکه و روح که اعظم ملائکه است به اذن پروردگار، خدمت امام زمان علیه السلام مشرف می شوند و مقدرات هر کس را به امام عرضه می دارند.

شب قدر از شب هاى با عظمت و با اهمیت سال است و دلیل فضیلت این شب بر سایر شب ها به اعتبار امورى است که در این شب محقق مى گردد وگرنه اجزاى زمان یا مکان، درجه و رتبه وجودى شان یکى است و بین آنها تفاوتى وجود ندارد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار