مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان ماکو

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۵ ب.ظ
مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان ماکو مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان ماکو به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان ماکو به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولین شهرستانی در مورخه ۹۶/۰۵/۲۶ در تالار سینا ماکو برگزار شد .

در این مراسم جعفری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ابتدا ضمن خیر مقدم یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را گرامی داشته و گفت : این انقلاب و کشور موجودیت خود را مدیون خون پاک شهدا و دلاوری ها و رشادت های  شما عزیزان می باشد .

در ادامه شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو در مورد جایگاه شهدا و خانواده شهدا مطالبی ایراد نموده و گفت : جانبازان نیز سرمایه های این کشور می باشند لذا باید آنان را تکریم کرده و حضور همیشه در صحنه شان را ارج نهیم .

سپس حجت الاسلام رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو : ضمن اشاره به جانفشانی های زمان جنگ و دلاوری ها و رشادت های شهدا و جانبازان و ازادگان گفت :

شما آزادگان ، ذخیره ها و گنجینه های اصلی این انقلاب می باشید شما کلید داران و ولایت داران این انقلاب هستید اما آیا این آزادگی در جبهه ها مانده ، تمام شده و به خاطره ها پیوست؟؟  نه امروز شهدایی چون محسن حججی مملکت و جهان را باچشمان خود به چالش کشید و مردانه در مقابل تکفیری ها مبارزه کرد .

وی تصریح کرد : ما تا خون در رگ داریم اجازه نخواهیم داد حریم ملکوتی و کبریایی ائمه و معصومین مورد تعرض قرار گیرد سلام و درود به شما آزادگان سرافراز  این شهرستان که رشادت‌ها و دلاوری های شما و امثال شما این انقلاب و کشور را پایه گذاری کرده است .

 وی در پایان گفت :بعضی میگویند در ایران ما میزبان یک امام هستیم در مدینه شش معصوم و…این غلط است ما میهمان است  ائمه و این امامان می باشیم و در سایه کرامات انها زندگی میکنیم .

در ادامه عسگر دادفر رزمنده ، جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس به خاطره گویی زمان جنگ پرداختند .

سپس جلال عبدالهی شاعر رزمنده و جانباز یاد و خاطره جنگ را در قالب شعر به تصویر کشید .

در پایان برنامه ایدین حسین نژاد آزاده  و جانباز ۸ سال دفاع مقدس به خاطره گویی پرداخت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار