به مناسبت هفته دولت در ماکو برگزار شد

دیدار مسئولین با مردم به مناسبت هفته دولت

sardabirmako
تاریخ انتشار: یکشنبه 27 آگوست 2017 | 23:15 ب.ظ
دیدار مسئولین با مردم به مناسبت هفته دولت مسئولین شهرستان به مناسبت هفته دولت در مسجد علی بن ابی طالب ماکو با مردم دیدار کردند .

به گزارش مرزداران ؛ مسئولین شهرستان به مناسبت هفته دولت مورخه ۹۶/۰۶/۰۵ بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد علی بن ابیطالب با مردم دیدار کردند .

در این برنامه فرماندار شهرستان گزارش کلی از عملکرد فرمانداری ارائه داد وی گفت : زمین های اطراف فرودگاه جزء برنامه سازماندهی جلوگیری از برون رفت اب می باشد ۸۰۰۰ هزار هکتار در پلدشت و ۳۰۰۰ هکتار در روستای قره تپه و رند زیر برنامه ریزی سد شهید جواب قنبری می باشد که سعی داریم ان ۳۰۰۰ هکتار را به ۵۳۰۰ هکتار ارتقاء دهیم .

وی در ادامه گفت : اجرای طرح فاضلاب شهر ماکو از نارسایی های شهر ماکو است خوشبختانه با توجه به مکاتبه های انجام شده این طرح در حال اجرا می باشد.

وی افزود : بحث انشعابات و لوله گذاری ها در ۲۴ ماه  اجرایی می شود اگر فاضلاب تحقق پیدا کند کل مشکلات شهری برطرف خواهد شد .

وی در ادامه این بحث گفت : در کنار این بحث اب رسانی روستایی دیروز با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندارخط ابرسانی به ۵روستا ، سالن ورزشی دانشگاه پیام نور افتتاح شد و عملیات گاز رسانی به ۱۶ روستا اغاز شده است .

علیزاده تصریح کرد: که با پیگیری های مکرر نماینده شهرستان  و مکاتبات انجام شده با اقای شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان ، خط گاز رسانی به ۳ روستای یاریم قیه علیا ، سفلی و وسطی و روستای اداغان و گروشکاک که جمعا ۲۰ روستا میشود در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد   .

وی تاکید کرد : که معاون وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه در اینجا حضور خواهد داشت لذا ما امید داریم و تلاش میکنیم که مشکلات جوانان را در این زمینه حل کنیم .

وی در ادامه گزارش خود گفت : معاون وزیر راه و شهر سازی که اینجا امدند مبلغ ۲۵۰میلیون از طرف ما و ۷۵۰ میلیون از طرف معاون وزیر به ترمیم و اسفالت ریزی جاده دانالو از محله مسکن تا روستای دانالو اختصاص یافت و مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای اسفالت ریزی جاده های روستایی اختصاص یافت .

در ادامه عموم مردم از فرماندار ، شهردار و مسئولین خواسته ها و سوال های خود را پرسیدند .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار