در ماکو به بهره‌برداری رسید

افتتاح خانه عالم و بهره برداری از فرش مسجد روستای دیم قشلاق ماکو

sardabirmako
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۰ ب.ظ
افتتاح خانه عالم و بهره برداری از فرش مسجد روستای دیم قشلاق ماکو خانه عالم روستای دیم قشلاق از توابع ماکو و فرش مسجد این روستا با حضور فرمانده سپاه شهرستان ماکو ، معاون فرماندار ماکو و بخشدار بازرگان افتتاح و به بهره‌برداری رسید .

به گزارش مرزداران ؛خانه عالم روستای دیم قشلاق از توابع شهرستان ماکو و فرش مسجد این روستا با حضور فرمانده سپاه شهرستان ماکو، معاون فرماندار ماکو و بخشدار بازرگان افتتاح و به بهره برداری رسید .

طرح خانه عالم روستای دیم قشلاق در مهر ماه ۹۵ شروع شده و در خرداد ماه ۹۶ به بهره برداری رسیده است .

متراژ این طرح ۱۳۰ متر مربع بوده و از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه و مجری گری سپاه پاسداران ماکو برگزار شده است .

اعتبار تخصیص یافته به این طرح از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سید الشهدا مبلغ ۱۶ میلیون تومان و مابقی مبلغ ۲۰ میلیون تومان توسط اهالی روستا و خیرین تامین شده است .

همچنین لازم به ذکر می باشد که طرح تجهیز فرش مسجد روستای دیم قشلاق از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا به متراژ ۵۲۵ متر مربع و به مجری گری سپاه پاسداران ماکو ، با دستور مستقیم اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا به اجرا گذاشته شده است .

اعتبار تخصیص یافته به این طرح از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا مبلغ ۳۳ میلیون تومان می باشد .
مسجد روستای دیم قشلاق از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا به مجری گری سپاه پاسداران ماکو ساخته شده بود که در سال ۹۵ به بهره برداری رسید .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار