مربیان فوتسال ماکو میتوانند روی نیمکت مربیان کشوری بنشینند

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۰ ب.ظ
مربیان فوتسال ماکو میتوانند روی نیمکت مربیان کشوری بنشینند سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت : مربیان فوتسال منطقه ازاد ماکو با دریافت حکم مربیگری سطح ۱ فوتسال کشوری هم سطح مربیان کشوری فوتسال میشوند .

به گزارش مرزداران ؛ سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مصاحبه با خبر نگار مرزداران در خصوص وضعیت مربیان فوتسال منطقه آزاد ماکو گفت : برنامه تربیت مربی فوتسال سطح یک کشوری کاری یکساله بوده که در مرحله نهایی می باشیم و شاهد این بودیم که مربیان فوتسال این منطقه احتیاج به علمی شدن و نیاز به مدرک در سطح کشوری دارند لذا مربیان فوتسال منطقه آزاد ماکو میتوانند با دریافت حکم مربیگری سطح ۱ فوتسال کشوری روی نیمکت مربیان کشوری نشسته و هم سطح آنان باشند .

سر مربی تیم ملی فوتسال کشور تاکید داشت : البته برای به روز بودن پس از این مربیان خود باید پیگیر علمی شدن در این زمینه باشند .

لازم به ذکر میباشد که دوره مربی گری فوتسال سطح یک کشوری  در مرحله چهارم که مرحله پایانی می باشد به مدت ۴ روز با شرکت ۱۹ مربی به مدرسی سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران و کمک مدرسی مهدی راستگو و مهدی گلپور به عنوان سرپرست کلاس ، از ۴ لغایت ۷ دیماه در منطقه آزاد ماکو برگزار شد .

در اختتامیه این دوره در ابتدا از مربیان امتحان کتبی به عمل آمد سپس خیام اکبری مدیر ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن ارائه گزارش ، از سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به خاطر حضور و برگزاری این دوره تقدیر و تشکر کرد .

در ادامه حمزه لو معاونت گردشگری و فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه ازاد ماکو ضمن تقدیر و تشکر از حضور مربیان در این دوره و تقدیر از سرمربی تیم ملی فوتسال کشور گفت : گسترش برنامه های ورزشی در راس برنامه های منطقه ازاد ماکو می باشد .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار