صعود جانباز ۷۰ درصد ماکو به قله کلیمانجارو

sardabirmako
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۷ ب.ظ
صعود جانباز ۷۰ درصد ماکو به قله کلیمانجارو مراسم استقبال از بازگشت افتخار آمیز جانباز ۷۰ درصد ماکویی از صعود به قله ۵۸۹۵ متری کلیمانجارو در ماکو برگزار شد .

به گزارش مرزداران ؛ اقای محمد حبیب زاده جانباز ۷۰ درصد با دو دست مصنوعی موفق به صعود به قله ۵۸۹۵ متری کلیمانجارو شد .

درمراسم استقبال بازگشت افتخار آمیز این جانباز ماکویی که با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد محمد حبیب زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار مرزداران در خصوص این صعود گفت :  برنامه در مهر ماه ۹۶ آغاز شد و قبل از شروع آن این تیم ۱۲ نفر بود ولی هنگام شروع برنامه تعداد اعضای گروه به ۹ نفر رسید .

حبیب زاده در تحلیل برنامه صعود خود از بازدید پارک ملی تانزانیا خبر داده و گفت : این برنامه ۹ روزه همراه با بازدید از پاک ملی تانزانیا بود که ۵ روز در کوه استقرار یافتیم ۲ روز در پارک تانزانیا یک روز رفت و یک روز برگشت .

وی در خصوص هماهنگی هایی که با کشور تانزانیا انجام شده بود گفت : هماهنگی هایی که قبلا با یک شرکت تانزانیایی انجام شده بود ، این شرکت در طول  ۹ روز تمام خورد و خوراک ، تامین کمپ را ساپورت کرده و در طول مدت صعود به قله کلیمانجارو گروه را مشایعت کرد .

جانباز ماکویی ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مردم منطقه ازاد ماکو به خاطر استقبال گرم از وی گفت : من افتخار این صعود را تقدیم میکنم  به خانواده های شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، رهبر انقلاب و در نهایت مردم فهیم ماکو و مسئولینی که ما را در خصوص این برنامه یاری کردند  .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار