با متخلفان در مرزها برخورد جدی و قانونی خواهیم کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه 9 آوریل 2018 | 20:13 ب.ظ
با متخلفان در مرزها برخورد جدی و قانونی خواهیم کرد فرمانده هنگ مرزی ماکو گفت : در طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای سرزمینی این شهرستان ارتقای امنیت مرزها و برخورد جدی و قانونی با متخلفان اقتصادی به اجرا گذاشته می شود و مرزداران این پادگان چون کوهی استوار در مقابل سودجویان خواهند ایستاد .

به گزارش مرزداران ؛   سرهنگ  شیرزاد حاجی زاده فرمانده هنگ مرزی ماکو در جمع خبرنگاران گفت: هنگ مرزی ماکو در سال گذشته موفق به کشف کالای قاچاق به ارزش  ۱۰۹,۵۱۴,۱۷۷,۵۱۰ریال در حوزه استحفاظی این هنگ شده است .

وی طی گزارش عملکردی از انواع این کشفیات نامبرده و گفت :  از انواع این کشفیات میتوان انواع سیگار خارجی به مقدار ۱۷۰۰۰۰۰ پاکت، ۴۱۵۳۷۹بسته انواع دارو ، لوازم پزشکی به تعداد ۲۱۶۳۶ عدد ، مواد سوختی به مقدار ۱۸۳۳۸۷لیتر اشاره کرد.

وی افزود  : قاچاق یک عامل مخرب اقتصاد می باشد که باعث تضعیف اقتصاد جامعه میشود .

فرمانده هنگ مرزی ماکو در ادامه گزارش عملکرد خود گفت :  از دیگر کشفیات این هنگ می توان به مقدار ۷۶۷۴۸۹کیلو گرم نقره، ۶۸۶۳ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، ۹۵۰۰ کیلو گرم آلیاژ طلا ونقره و تعداد ۲۵۸ دستگاه گوشی موبایل اشاره کرد .

حاجی زاده تصریح داشت : در طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای سرزمینی این شهرستان ارتقای امنیت مرزها و برخورد جدی و قانونی با متخلفان اقتصادی به اجرا گذاشته می شود و مرزداران این پادگان چون کوهی استوار در مقابل سودجویان خواهند ایستاد .

وی در پایان گفت :کشفیات ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است و در این مدت ۲۹۳ دستگاه خودروی حامل قاچاق توقیف شده است که منجر به دستگیری ۴۴۵ نفر و تشکیل پرونده ۸۶۵ مورد شده است .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار