رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ماکو خبر داد :

جمع وری دو میلیارد و دویست میلیون ریال صدقه در هشت ماه اول امسال

sarabirmaku
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 دسامبر 2018 | 08:00 ق.ظ
جمع وری دو میلیارد و دویست میلیون ریال صدقه در هشت ماه اول امسال رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ماکو گفت : دو میلیارد و دویست میلیون ریال صدقه در این شهرستان جمع آوری شده ،که درسرفصلهای مختلف درمانی ،تحصیلی ،جهیزیه،عمرانی مددجویان محترم شهرستان هزینه شده است.

به گزارش مرزداران ؛ محمد محمد نژاد رئیس کمیته امداد امام  (ره) ماکو در مصاحبه با خبرنگار مرزداران  با بیان اینکه سال گذشته ۱۳۳ میلیون تومان با همت خیرین جمع اوری شده بود ضمن تقدیر از خیرین گفت: در هشت ماهه امسال، دو میلیارد و دویست میلیون ریال صدقه در این شهرستان جمع آوری شده ،که درسرفصلهای مختلف درمانی ،تحصیلی ،جهیزیه،عمرانی مددجویان محترم شهرستان هزینه شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد رشد ۱۰۰ درصدی هستیم.

وی با اشاره به آمار کودکان دارای سوء تغذیه شهرستان ماکو افزود : تعداد ۱۲۰ کودک شناسایی شده دارای سوء تغذیه در  شهرستان ماکو وجود دارد که باهمکاری شبکه بهداشت سالانه ۱۲۰ میلیون تومان سبد غذایی از طرف کمیته امداد برای این کودکان مساعدت میگردد .

محمد نژاد تصریح داشت : هدف از اهدای سبد غذایی به این کودکان ، کامل شدن منحنی رشد آنها می باشد تا درآینده خدای نکرده به کودک معلول تبدیل نشوند .

وی با اشاره به آمار خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در ماکو خاط نشان ساخت : جمعیت شهرستان از لحاظ خانوار ۷٫۰۴ درصد و ۳٫۵۲ از نظر جمعیتی تحت پوشش کمیته امداد ماکو بوده و از تمامی خدمات بهره مند هستند.

وی حضور خیرین و مددجویان را در کمک به رسیدن اهداف کمیته امداد امام خمینی بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: با کمک خیرین کمیته امداد، ماکو نسبت به سایر شهرهای همجوار در امداد رسانی مالی به نیازمندان تحت پوشش خود موفق تر است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار