در ماکو برگزار شد :

همایش گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان همایش دختران انقلاب

sarabirmaku
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 6 فوریه 2020 | 05:33 ق.ظ
همایش گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان همایش دختران انقلاب همایش گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان همایش دختران انقلاب و به همت بسیج دانش آموزی و همکاری بسیج طلاب و امور بانوان شهرستان ماکو در کانون امام علی (علیه السلام)  با حضور پرشور دانش آموزان و طلاب و خواهران بسیجی برگزار گردید.

به گزارش مرزداران ؛ همایش گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان همایش دختران انقلاب و به همت بسیج دانش آموزی و همکاری بسیج طلاب و امور بانوان شهرستان ماکو در کانون امام علی (علیه السلام)  با حضور پرشور دانش آموزان و طلاب و خواهران بسیجی برگزار گردید.

در این برنامه حجت الاسلام و المسلمین اصغری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت:قبل از اینکه انقلاب ما الگوی دنیا باشد این استمرار انقلاب ماست که الگوی جهانیان شده است .

وی افزود : طراحی و برنامه ریزی انقلاب توسط امام خمینی (ره) و اجرا کننده آن شهدا و مردم غیور شهید پرور ایران و ادامه دهنده راه انقلاب در این برهه زمانی خطیر حضرت آیت الله خامنه ای می باشد.

وی با بیان اینکه که عفاف و حجاب ،علم ،ایمان از شاخصه های مهم دختران انقلابی می باشد گفت :  اسوه بارز در بحث عفاف و حجاب حضرت زهرا (سلام الله علیها)می باشد.

حجت الاسلام اصغری تصریح داشت :  شاخصه ی ایمان در بردارنده تمام موضوعات دیگر است . و شیطان که به عنوان مثال بارز که دارای علم بالایی است و چون ایمان ندارد ، علمش غیر از گمراهی توشه ای ندارد لذا اگر ایمان باشد مطمئنا راه امام و شهدا ادامه خواهد داشت و شما آینده سازان ایران زمین ، راضی به پایمال شدن خون آنها نخواهید بود . در این صورت است که پیرو ولایت خواهیم بود.

در این برنامه ضمن برگزاری مسابقات فرهنگی از دانش آموزان بسیجی تجلیل به عمل آمد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
مرزداران
محل كد آمار